Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Jarosław Spisak - Zator

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Jarosław Spisak - Zator

Informacje o firmie

Firma działa na rynku od kilkunastu lat, prowadząc działalność w zakresie usług Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, Przewozu osób oraz myjni bezdotykowej. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych oraz wszystkie wymagane zezwolenia, wykwalifikowanych pracowników. Nasz profesjonalizm doceniło już wiele firm i osób indywidualnych, dla których staliśmy się wizytówką. Od początku działalności postawiliśmy na nowoczesny, fabrycznie nowy sprzęt oraz tabor. Nasza firma czerpie z najlepszych światowych wzorców i rozwiązań, oraz wprowadza innowacje mające na celu ciągłe podnoszenie poziomu usług i zadowolenia klientów. Współpraca z nami staje się przyjemnością! Przekonaj się sam.

- Przeglądy rejestracyjne - samochodów osobowych i ciężarowych, przyczep i naczep, autobusów, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, pojazdów zasilanych gazem, pokolizyjne, powypadkowe, zabytkowe itp.
- Przewóz osób - wycieczki, targi, wystawy, szkolenia, konferencje, koncerty, imprezy sportowe, imprezy okolicznościowe i rodzinne, śluby, wesela, dowóz pracowników do zakładów pracy itp.
- Myjnia bezdotykowa.

Zapraszamy
Pn - Pt 7:00-19:00
Sobota 7:00-14:00

Informacje kontaktowe

32-640 Zator
Rudze 118

Telefon: 33/8414444
E-mail: skpjs@wp.pl

skpjs.autoauto.net.pl

Galeria zdjęć

Lokalizacja